10 lipiec, 2017

Napój Squeezy Energy Drink na trasie Ultra Kamieńsk!

Czy ktoś tu potrzebuje dobrej energii? Mamy nadzieję, że w tym roku nasze wymagające trasy będą łatwiejsze do pokonania – aby pomóc Ci w walce o najlepszy rezultat, nawiązaliśmy współpracę z marką Squeezy. Oj, mocy z pewnością nie zabraknie!
Wsparcie na Ultra Kamieńsk 2017
Pionier na rynku żeli energetycznych zadba, by podczas wysiłku nie zabrakło Wam sił. Zadba o to jeden z flagowych produktów firmy, czyli napój energetyczny Squeezy Energy Drink o smaku pomarańczowym. Uzupełnij baterię i jednocześnie zadbaj o wysuszone gardło, by kolejne kilometry stały się łatwiejsze do pokonania. To jednak nie wszystko... Nasz partner chce uhonorować także zawodników, którzy najlepiej poradzą sobie z ULTRAwyzwaniem. Najszybsi biegacze otrzymają dodatkowo zestawy mocno energetycznych żeli, które z powodzeniem będzie można wykorzystać przy okazji kolejnego wyścigu. Wierzymy, że dzięki Squeezy będziecie w stanie wykrzesać z siebie jeszcze więcej, a dotychczasowe rekordy życiowe skwitujecie krótkim: „I to niby był najlepszy czas…?!”. Powodzenia!
Więcej o samej marce, jej produktach i działaniu m.in. żeli oraz napoju energetycznego znajdziesz na www.squeezy.com.pl. Wszystko zaczyna się od dobrej energii!

Nowy komentarz